Pravidelné zasílání novinek o koncertech
CZ | EN
Monster Magnet

Monster Magnet

17.11.2008 19:00 - Roxy

 

V Roxy proběhne hard-rocková listopadová revoluce s americkou legendou Monster Magnet!

 

Legendární představitelé hard-rocku, punku a stoner rocku - Monster Magnet - vystoupí 17. listopadu v pražském klubu Roxy.

 

Vstupenky na koncert jsou již k dostání v sítích Ticketpro a Ticketstream.

 

 

 

V pondělí 17.listopadu, kdy by většina z nás očekávala poklidnou připomínku 19.výročí sametové revoluce, se v pražském klubu Roxy otevřou dveře fanouškům kultovní americké hard-rockové formace Monster Magnet. Ve 20 hodin tak symbolicky vypukne nefalšované rocková revoluce za podpory americké předkapely Nebula.

 

Jak to u většiny rockových formací bývá, i členové kapely Monster Magnet byli věrni heslu sex, drogy a rock’n’roll...

Zejména pak frontmam kapely Dave Wyndorf, který se nechtěně postaral o krátkou pauzu v účinkování kapely a opožděné vydání zatím posledního alba 4-Way Diablo. Jeho několikaměsíční hospitalizace po předávkování však nikterak nezastavila rozjetou hard-rockovou mašinu, která 17.listopadu dorazí po několika letech opět do Prahy. Kapela, která má na svém kontě nespočet hitů a třeba monstrózní dvouleté turné, na kterém se na pódiu setkala s kapelami Aerosmith, Metallica a Megadeath, vystoupí společně s předkapelou Nebula v pražském klubu Roxy.

 

Nespočet skladeb americké formace Monster Magnet zní z mnoha slavných amerických filmů a jejich soundtraků ( Matrix, Voják, Dracula, Beowulf a další), současně jejich hudba doprovází i několik předních počítačových her většinou s automobilovou tématikou. Pikantním úspěchem Monster Magnet je i například oficiální píseň (No Way Out) k mistrovství světa ve Wrestlingu.

 

Hlavní představitelé stoner rocku působí přímočaře, respektují riffový rock vycházející převážně z odkazu power trií ze sedmdesátých let, nechávají se ovlivňovat psychedelií 60. až 70. let a také punkem a space rockem. Monster Magnet jsou nejen brilantní instrumentalisté, jak se na jednu z nejvýraznějších amerických alternativních hard-rockových kapel sluší, ale také, a to především, proslulou koncertní kapelou. Je čas nechat se vtáhnout do silového pole jejich magnetu.

 

Jejich koncerty jsou pak tím nejintenzivnějším a nejopravdovějším zážitkem, jaký vás může v současnosti na rockových kolbištích potkat.

 

 

Monster Magnet /US

support: Nebula /US

klub Roxy

Dlouhá 33, Praha 1

17.11.08

start 20:00

sál otevřen od 19:00

 

 

Více informací najdete na webu www.roxy.cz a www.monstermagnet.net .

 

Hudební ukázky si poslechnete ZDE .

 

Vstupenky v předprodeji v síti Ticketpro (www.ticketpro.cz) a Ticketstream (www.ticketstream.cz) .

 

V případě zájmu o fotografie v tiskové kvalitě a rozhovorů s kapelou mě, prosím, kontaktujte.

 

 

Děkuji za přízeň

 

Jan Kratochvíl

+420 775 31 77 11

jk20@email.cz

 

Fotogalerie

Monster Magnet picture