Pravidelné zasílání novinek o koncertech
CZ | EN

Green Day přivezou ohňostroj a velkou podívanou

23.6.2010 Green Day přivezou ohňostroj a velkou podívanou

Koncert Green Day nabídne divákům velkou podívanou a zážitek hodný jedné z nejlepších koncertních kapel současnosti: přes dvě hodiny hudby, mnoho výjimečných pyrotechnických efektů, dvě velkoplošné obrazovky, obrovská LED stěna, světelné efekty a velké pódium – 40 metrů široké a 18 metrů vysoké – které využila kapela Metallica nyní na festivalu Sonisphere. Díky tomu i diváci dále od pódia v kategorii normální stání budou mít skvělý výhled (a poslech) a kapelu téměř na dosah ruky. Od hranice vzdálenější zóny bude k pódiu pouze cca 60 metrů, což odpovídá délce hokejového hřiště.

Časový program koncertu: 16.00: otevření areálu, 17.40 – 18.10: The Pooh, 18.30 – 19.15: Billy Talent a od 19.45 Green Day.

Koncertní událost roku? Zahraniční média mají jasno - ano: „Jako kdyby na diváky uvolnili obrovskou vlnu energie nashromážděnou za čtyři roky mimo pódia. Green Day dali do vystoupení celou duši i srdce,“ napsal například časopis Rolling Stone o jednom z nedávných koncertů. „Jsou mocnou rockovou kapelou, která punkrock přivedla do mainstreamové kultury a jejichž koncerty jsou nejlepší živou show na světě v roce 2010,“ tvrdí recenze koncertu v Manchesteru webové noviny The Quietus.

Fotogalerie

 picture  picture