Pravidelné zasílání novinek o koncertech
CZ | EN

Pražské Retro Music Hall přivítá 29.7. Anthrax

1.6.2009 Pražské Retro Music Hall přivítá 29.7. Anthrax

Dnes již legendární americká skupina ANTHRAX, která je spolu s Metallicou, Slayer a Megadeth po zásluze považována za zakladatele trash metalu, se v rámci svého nadcházejícího turné zastaví 29.července v Praze, v Retro Music Hall! V průběhu svého bezmála devadesátiminutového koncertního setu slibují Anthrax představit i minimálně jednu skladbu z připravovaného alba WORSHIP MUSIC, kterým letos v říjnu navážou na šest let starou nahrávku We´ve Come For You All. Fanouškům to na internetu potvrdil sám jejich kytarista Scott Ian.

A bubeník Charlie Benante všem vzkazuje: „Tady jsme, zpět v metalovém sedle! Je načase začít uctívat hudbu (worship music), kterou všichni milujeme, Anthrax metal!“

Worship Music – první album Anthrax v čele se zpěvákem Danem Nelsonem má podle předběžných zpráv přinést celkem 19! skladeb – už tak vydatná porce třinácti nových skladeb by měla být rozšířena o šest lákavých coververzí, pro jejichž předlohu skupina nahlédla do repertoáru Pearl Jam, The Refused, Toma Pettyho nebo Alice Coopera.

Na evropská pódia se kapela, která letos slaví 25 let od vydání debutové desky „A Fistful Of Metal“, rozjede 13.června a dle prozatimního rozpisu navštíví na dvacet míst.  „Nemůžu se dočkat, až si zase zahrajeme v Evropě. Už je to přeci jen dlouho, co jsme tam byli naposled a už nám všichni ti naši „šílení“ přátelé a fanoušci  chybí“ komentuje s úsměvem nadcházejí šňůru Scott Ian.

Vstupenky na pražský koncert Anthrax jsou od dnešního dne v prodeji v distribučních sítích Ticketpro, Ticketportal a Ticketstream. Vzhledem k jejich ceně (pouhých 439,- Kč) a značně omezené kapacitě koncertního sálu se s jejich koupí rozhodně nevyplatí otálet.

PR servis:
Katka Dědková, dedkova.katka@volny.cz, 724 444 539