Pravidelné zasílání novinek o koncertech
CZ | EN

SOULFLY otřesou 15. 7. základy paláce Akropolis

16.6.2009 SOULFLY otřesou 15. 7. základy paláce Akropolis

Nebyli by to Soulfly, kdyby při svém tažení po evropských městech opomněli své věrné publikum v Čechách a do koncertního itineráře nezanesli alespoň jednu zastávku na našem území. Nemilosrdnou nálož dunivých metalových riffů a brazilských rytmů tentokrát ex frontman Sepultury a jeho kumpáni “odpálí” 15.7. v Paláci Akropolis.Soulfly (název odkazuje na tragickou smrt Cavalerova nevlastního syna) se začali formovat ve druhé polovině roku 1997 poté, co Max Cavalera v prosinci 1996 po čtrnácti letech opustil Sepulturu.
Od svého vzniku skupina prošla nejednou personální změnou (v jejím středu se vystřídali mj. Logan Mader z Machine Head nebo Mike Doling ze Snot), až se v roce 2003 ustálila v podobě Max Cavalera (zpěv, kytara), Marc Rizzo (kytara), Bobby Burns (basa) a Joe Nunez (bicí a perkuse).
A pestrostí nešetří ani všech šest dosavadních nahrávek Soulfly, kde Cavalerovu už tak famózní fúzi trash metalu a hardcoru s prvky latinskoamerického etna svým hlasem v minulosti ještě “okořenili” např. Corey Taylor (Slipknot), Tom Araya (Slayer), Fred Durst (Limp Bizkit) nebo Sean Lennon.

Zatím posledním přírůstkem do diskografie Soulfly je deska Conquer, kritikou i fanoušky zatím vůbec nejlépe hodnocená nahrávka skupiny, kterou Cavalera a spol. vloni ve vyprodaném sále pražské Roxy odpremiérovali a nyní tento příběh příjíždí do Paláce Akropolis “dovyprávět”.
Jak lze ale předpokládat i z programu zatím posledního vystoupení Soulfly v Čechách, které se uskutečnilo letos na jaře v rámci zlínské Metalmanie, ošizena Praha jistě nebude ani o hity z předešlých alb Soulfly, repertoáru Cavalera Conspiracy či Sepultury.

Vstupenky (pozor pouhých 699 ks!!!) je od dnešního dne k dostání za 660,- Kč ve všech obvyklých v distribučních sítích Ticketpro, Ticketportal a Ticketstream a za 600,- Kč v kávarně Paláce Akropolis.

PR servis:
VIS-A-VIS PRODUCTION s.r.o.
Katka Dědková, dedkova.katka@volny.cz, mob.724 444 539