Pravidelné zasílání novinek o koncertech
CZ | EN

Staňte se předkapelou Korn v Praze!

21.4.2009 Staňte se předkapelou Korn v Praze!

Máte kapelu a nosíte v hlavě tajnou touhu stanout na stejném pódiu s dnes již legendární americkou skupinou Korn? Váš sen se může stát realitou! Český předskokan na jejich pražském koncertě 9. června v Tesla Areně vzejde ze soutěže otevřené všem českým a slovenským kapelám hrajícím tvrdou rockovou muziku, která stylově koresponduje s hudebním zaměřením Korn (nu-metal, hardcore, crossover, moderní thrash nebo metalcore, ale možné jsou i žánrové přesahy do stoner rocku, sludge, postcoru apod.). A to není všechno - navíc zpěvák či zpěvačka vítězné kapely bude moci zazpívat s Korny v průběhu jejich koncertu jednu píseň. Soutěž startuje 21. dubna. Registrovat se lze na portálu http://bandzone.cz/korn do 30. dubna 2009 prostřednictvím online formuláře.

Jediné dvě podmínky pro přihlašované kapely jsou, aby členové byli starší 15 let a skupina měla k dispozici minimálně dvě skladby nahrané v profesionálním studiu (nevyhovují živé záznamy, amatérské nahrávky ze zkušebny apod.) Soutěž vyhlašuje agentura Charm Music ve spolupráci s Radiem Beat, Bandzone.cz a samotnou skupinou Korn.

Nahrávky skupin, které zaujmou odbornou porotu tvořenou zástupci agentury Charm Music, Radia Beat, serveru Bandzone a hudebním publicistou Petrem Korálem, jenž je zároveň i koordinátorem celé soutěže, budou postoupeny k posouzení managementu Korn. Ten z nich vybere 5 finalistů a tito budou následně představeni veřejnosti v pořadu „Hard and heavy“ Radia Beat (v neděli 10. května po osmé hodině večerní) a na stránkách www.radiobeat.cz. O výherci soutěže rozhodnou SMS zprávy zasílané přes SMS bránu Radia Beat (724 58 58 58). Vyhraje kapela s největším počtem hlasů, rozhodovat bude počet zúčastněných čísel, nikoliv samotný počet zpráv.